Antonela lajmërohet nga bregdeti, kaq tërheqëse duket në bekini

Antonela Berisha u bë e njohur për publikun fillimisht nga emisioni i dashurisë ‘Përputhen’.

Nga aty ajo doli pa gjetur dashurinë, por gjeti një fillim të mbarë të karrieres së saj ku menjëher iu ofrua mundësia të ishte pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP, shkruan InfoKosova.


Ajo vazhdon sërish të jetë kryefjalë e mediave rozë dhe merr vëmendje në secilën paraqitje të saj.

Së fundi ajo ka ndarë imazhe nga bregdeti ku shihet duke shijuar pushimet dhe si gjithmonë duket tejet tërheqëse në bekini./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *