Do shkriheni duke qeshur, si mundohet të flas Adriana në Egjipt në gjuhën e tyre

Adriana Matoshi ka shpirt prej artiste dhe humorin nuk e ndal as në pushime.

Së fundmi në një Insta Story ka publikuar një video ku shihet duke u munduar të flas gjuhën e Egjiptit sigurisht e gjitha me shaka.


”Ktu jam tu kallxu qysh Arjola e ka nga shume shpejt motorin qe me u pas rre.zu ish dasht me dergu në ko.ma” shkruan Adriana në përshkrim siper videos.

Ndryshe, Arjola dhe Adriana kaluan pushimet së bashkë në Egjipt./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *