Melisa flet për lidhjen me këngëtarin e njohur/ U takuam rastësisht dhe…

Ditët e fundit ka bërë xhiron e rrjetit një foto ku shfaqej Melisa së bashku me reperin Majk. Menjëherë u aludua për një lidhje dhe për këtë Melisa është pyetur në një intervistë për “Prive”.

Melisa flet për lidhjen me Majkun: U takuam rastësisht dhe…


Ajo tregoi se me Majkun është takuar rastësisht dhe nuk ka asgjë mes tyre.

Melisa flet për lidhjen me Majkun: U takuam rastësisht dhe…

“Mua me kë s’më kanë lidhur qëkur jam ndarë. Jemi takuar rastësisht. Majkun e njoh nëpërmjet rrjeteve sociale. Bën super muzikë. Është koleg, nëse mund ta quaj të tillë, por nuk ka asgjë mes nesh. Jam single”, tha Melisa.

Melisa flet për lidhjen me Majkun: U takuam rastësisht dhe…

E pyetur për ndonjë romancë të re, ajo u shpreh se po i përkushtohet vetes dhe karrierës së saj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *