Mikela dhe Efi kështu e shijojnë jetën e natës

Mikela dhe Efi u njohën në Përputhen.

Pasi mbaroi emisioni ato u bën shoqe edhe më të mira duke u parë gjithmonë pranë njëra tjetres.


Së fundmi ato publikun një video duke dëgjuar muzikë në mbrëmje.

Po e shijojnë goxha mirë jeten e natës, apo jo?/InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *