Eshtë shtatzëne? Greta flet e tregon të vërteten

Greta Koci është përgjigjur në pyetjet e ndjekësve të saj.

E pasi tha që është e dashuruar dhe e lumtur erdhi edhe pyetja se a është shtatzënë.


”Jo” është përgjigjur shkurt Greta.

Ndryshe, motra e saj Eni është në pritje të ëmbël ku së shpejti do të bëhet me vajzë./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *