Nga pushimet pa pikë grimi, kështu duke Aristela e Përputhen

Disa javë më parë u bë nënë.

Aristela e Përputhen e mbajti të fshëhur shtatzëni ku vetëm para disa dite publikoi foto nga pritja e ëmbël.


Edhe pse me djalin e vogël ajo tani ndodhet në pushime.

Nga atje ka publikuar një foto pa grim dhe duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *