Nuk do besoni sa vite mbushi Tuna

Tuna Sejdi është një nga këngëtaret më të përfolura.

Kjo edhe për këngë por edhe sa i përket jetë private.


Këngetarja është nënë e dy fëmijëve djem, që herë pas herë sjell foto me ta për publikun.

Tuna feston ditëlindjen dhe mbush plot 37 vite jetë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *