Adriana Matoshi rri e grimuar edhe në shtëpi

Adriana Matoshi është ndër aktorët më të suksesshme.

Jo vetëm si aktore, ajo është treguar mjaft e zonja edhe si deputete e Kuvendit të Kosovës.


Adriana shpesh e ka potencuar se gjatë gjithë kohës është shumë e ngarkuar por kjo nuk e pengon aspak deputeten që ti kushtoj rëndësin dhe kujdesin e duhur vetës.

Ajo së fundi ka ndarë një fotografi nga ambientet e shtëpisë dhe sic mund ta shihni aktorja shfaqet si gjithmonë e kuruar deri në detajin e fundit./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *