Beatrix Ramosaj është në dilem dhe po kërkon mendimin tuaj

Beatrix Ramosaj është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo numëron mijëra ndjekës në rrjetin social Instagram.


Së fundi Trixa ka ndarë një video të bërë kohë më parë kur kishtë flokë natyrale.

Këngëtarja pyeti fansat nëse mendojnë së duhet ti kthej sërish flokët e saj natyrale apo jo./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *