Kur e pyesin për Alvisën, kështu reagon Bashkimi

Alvisa dhe Bashkimi tash e nje kohe nuk janë më bashkë, pikërisht në momentet që gjërat dukeshin se po shkonin mjaft mirë, Bashkimi befasoi të gjithë me postimin e tij.

Ai tregoi se lidhja e tyre mori fund por nuk tregoi arsyet duke u treguar i rezervuar në këtë aspekt, shkruan InfoKosova.


Si duket Bashkimin e kanë lodhur pyetjet lidhur me Alvisën.

Në postimin e tij të fundit ai tregoi reagimin e tij kur dikush e pyet për ish të dashurën./InfoKosova/

shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *