Një shoqëri sikur e Bora Zemanit dhe Semi Jaupajt

Bora Zemani është ndër emrat më të përmendur e me të komentuar në mediat rozë.

Secila paraqitje dhe secili veprim i saj nuk kalon pa marr vëmendjen e të gjithve.


Së fundi ajo ka ndarë një video tejet interesante.

Ajo ndau video nga koha kur Semi brenda shtëpisë nuk qendronte mire emocionalisht dhe Bora hyri aty për ti dhënë mbështetje dhe motiv për të mos e ndalur garën./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *