Semi Jaupaj pret flokët dhe po duket tjetër njeri

Semi Jaupaj është ndër emrat më të njohur dhe të përfolur në showbiz.

Secila paraqitje e këngëtares kalon në lajm.


Këngëtarja si duket ka vendosur që të bejë një ndryshim të madh në pamje.

Ajo ka prerë flokët dhe sic mund ta shihni më poshtë po duket krejt ndryshe./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *