Befason Donaldi, flet për herë të parë për djalin e Bora Zemanit

Mbrëmë u transmetua episodi i radhës i emisionit “Më lër të flas” ku këtë javë e ftuar ka qenë moderatorja Donja Mema e cila ndër të tjerash ka folur për shtatzëninë e saj.

Në bisedë e sipër Mema e ka pyetur aktorin në rast ka plane për ndonjë fëmijë, shkruan InfoKosova.


“Po ti ke ndonjë plan për vete për ndonjë bebe tani afër që mos të ta marrim ty?”-pyeti Dojna, ndërsa Donaldi ka habitur përsëri me përgjigjen e tij duke thënë: “Po ska gjë se e kam dhe një tjetër më të mirë.”

Ishin fansat ata të cilët menjëherë kanë shpërndarë përgjigjen e tij, ku thuhet se pavarësisht se nuk përmendi emra kjo përgjigje është lidhur me djalin e Bora Zemanit, të cilin e ka nga lidhja me Dj Vin Velin. /InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *