Majku dhe Melisa ne lidhje dashurie?, ja çka bën Majlinda

Vërdallë po përflitet për lidhjen e dashurisë së Majkut dhe Melises.

Ata u fotografuan pran një ashensori, teksa duken mjaftë të afërt me njëri-tjetrin, shkruan InfoKosova.


E pas këtyre lajmeve duket se Majlindes ish te dashurës së Majkut me të cilin ka edhe një djalë, nuk po I intereson edhe fort.

Së fundi ajo ka publikuar një video pran të birit, ku më c ‘rast tregoj se jeta e saj është I biri./InfoKosova/

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *