Ndoshta Melisa sapo e quajti Andin ‘dreq’

Melisa Lleshi sapo ka lansuar pojektin e saj të fundit i cili thuhet se ishte dedikim për ish të dashurin e saj Andi Shehun.

Kjo pasi dyshja i dhanë fund lidhjes së tyre pak kohë më parë, shkruan InfoKosova.


E si duket Melisa nuk po i ndalon thumbat drejtuar Andit.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe të reja dhe sipër tyre ka shkruar “A me ta fal ty a me ja fal un dreqit” dhe kaq ka mjaftuar që fansat të aludojnë se shkrimi ishte një dedikim i radhës./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *