Noizy dhe Mozzik nuk flasin më për shkak të Loredanës, ky veprim konfirmon gjithçka

Që nga ai moment, reperët krijuan edhe një shoqëri shumë të ngushtë me njëri-tjetrin, por që së fundmi duket se gjithçka ka përfunduar.

Mozzik dhe Noizy i kanë fshirë nga Youtube këngën “Bonjour Madame” dhe kanë konfirmuar gjithçka.


Ndërkohë, thuhet se shkak për prishjen e miqësisë së tyre është bërë raporti i Noizyt me Loredanën. Ata kanë publikuar para disa javësh këngën e tyre “Heart Attack”, edhe menjëherë pas kësaj, Cllevio u shpreh: “E dini çfarë mësova sot për Loredanën? E ka kapur Noizy. Për shkak të kësaj Noizy s’flet më me Mozzikun”./abcnews.al

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *