Kaq bukur këndon Sara Hoxha dhe ne nuk e paskemi ditur

Sara Hoxha është blogerja e njohur e cila nihet edhe si bashkëshortja e reperit të njohur Ledri Vula.

Dyshja kanë një vajzë bashkë dhe kjo nuk e pengon aspak Sarën që ta mbështës burrin në cdo moment, shkruan InfoKosova.


Por deri më sot asnjëher nuk e kemi dëgjuar Sarën vet duke kënduar.

E sot ajo publikoi një story ku u degjohet duke kënduar dhe zëri i saj qenka kaq i bukur./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *