Nuk do besoni sa është dobësuar Nihani

Aktorja e njohur turke Neslihan Atagul fitoi zemrat e publikur me rolet e saj.

Dhe jo vetëm në Turqi por edhe më tej duke u përcjellur shumë, derisa në Kosovë u bë e njohur me rolin e Nihanit.


Së fundmi ajo ka publikuar një foto të re derisa merrë vemendje me format trupore.

Ajo duket se ka humbur goxha peshë./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *