Antonela shtatzënë për herë të parë/ Kjo foto ka cmendur rrjetin

Antonelën nuk e njohim më vetëm nga Përputhen apo BBV. Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale dhe po përflitet edhe sot kur nuk është pjesë e ndonjë emisioni.

Fansat kanë nisur aludimet se ajo është shtatzënë. Krejt kjo pas një imazhi të postuar nga ajo ku barku i saj shihet i fryrë dhe vëmendje merr edhe mënyra se si ka pozuar ajo.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *