Kështu dukej 11 vite më parë Yllka Gashi

Yllka Gashi ishte dhe mbetet ndër aktoret më të talentuara shqiptare.

Ajo prej kohësh jeton larg nga Kosova por kjo gjë nuk e pengon aspak që herë pas here ta shohim në ndonjë projekt.


Ajo po shijon ende suksesin e jashtëzakonshëm e filmit “Zgjoi” i cili i pëlqye tej mase ndërkombëtarisht.

Yllka së fundi ka ndarë një imazh të sajin të realizuar 11 vite më parë, përpos që nuk jemi në vitin e njejtë ajo duket sërish e magjishme si atëher./InfoKosova/

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *