Sulltanesha Hyrrem çmendet pas Noizyt, shihni çfarë bën (Video)

Me rolin si “Sulltanesha Hyrrem” në serialin “Sulltani i madhërishëm”, aktorja Meryem Uzerli ka fituar zemrat e të gjithë shqiptarëve dhe ishte ky rol që e bëri të famshme ndërkombëtarisht.

Aktorja gjermano-turke është ndër më të komentuarat në mediat turke, por edhe shqiptare, për anën profesionale, por edhe atë private dhe skandalet që e kanë shoqëruar kohët e fundit.


Përpos këtyre, Meryem Uzerli është shumë aktive në rrjete sociale ku sot ka postuar një video ku shfaqet në makinë me vajzën e saj Laura. Aktorja dhe vajza e saj po dëgjojnë këngën e Noizyt “Toto” që siç duket Meryem e ka të preferuar pasi shihet duke buzëqeshur e lumtur dhe duke kërcyer. Për më shumë ndiqni videon.

View this post on Instagram

Sulltanesha Hyrrem duke degjuar kengen e Noizyt “Toto”😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *