E quditshme! Era Istrefi vesh jelekët mbi fustan

Era Istrefi në secilën paraqitje të saj na lë pa fjalë.

Provokative dhe me shumë stil këngëtarja gjithmonë arrin të marr vëmendjen e të gjithve, shkruan InfoKosova.


Së fundi ajo ka ndarë një video tjetër në Instagram.

E vëmendje të madhe merr veshja e crregullt e saj, këngëtarja kishte veshur fustanin dhe sipër tij kishtë veshur reqipeta./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *