Kaq zonje dhe e bukur qenka vjehrra e Robin Krasniqit- nëna e Marigoneas

Vajza bionde ajo e cila I mori zemrën Robin Krasniqit, është modelja Marigona Krasniqi.

Marigona komentohet gjithmonë për paraqitjen e saj të jashtme, shkruan InfoKosova.


E këtë bukuri duket se ka trashëguar nga nënë e saj.

Krasniqi kishte publikuar nënën e saj në instastory e cila duket se është një zonjë e rëndë./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *