Në këtë foto pa filtra, Loredana dëshpëron me pamjen

Loredana është këngëtare tashmë e njohur ndërkombtarisht.

Me fotot e saj në instagram duket mahnitëse, por ae keni parë pa filtra.


Vipat e Bllokut postuan një foto të saj në një iterviste.

Dhe ajo duket larg më ndryshe se sa fotot që publikon në rrjetin e saj social./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *