Pa dhe me grim! Do të habiteni nga ky transformim i Arjolës

Aktorën e talentuar Arjola Demiri tashmë e njohim të gjithë.

Ajo di shumë mirë se si të marr vëmendje në paraqitjet e saj.


Së fundi Arjola ka ndarë një video interesante në llogarinë e saj në Instagram.

Aktorja në fillim shihet pa grim ndërsa vemendjen na e tërheq ndryshimi i madh i saj në dukje./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *