Bora gjatë verës rri tërë kohën pa grim, dhe duket kaq bukuri

Bora Zemani është ndër moderatoret më të bukura.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale.


Së fundi ka ndarë një video të re.

Aty moderatorja shihet pa grim dhe kaq bukur duket./InfoKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *