Kaq ndryshe po duket Semi me flokët e prerë shkurt

Këngëtarja shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother Vip po vazhdon të ndiqet me mjaft vëmendje në rrjetet sociale.

Semi është mjaft e komentuar edhe për shkak të raporteve miqësore që ka me Borën e Donaldin.


Ajo së fundi morri vëmendje pasi ndërroi stil të flokëve duke i prerë ato shkurt.

Ndërsa në imazhet e reja të ndara ajo po duket kaq ndryshe./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *