Yll Limani zbuloi pa dashje të dashurën?

Këngëtari i njohur, Yll Limani ka publikuar një video në Instastoryn e tij për të cilën është penduar dhe më pas e ka fshirë, ky veprim i tij ngriti akoma më shumë polemika.

Teksa shihet në një dhomë në errësirë ai dëgjohet teksa thotë “A ke nxehtë edhe ti?


Ndërkohë një zë vajze përgjigjet me: “Po”, pas kësaj Ylli bën një batutë duke thënë: ”Askujt nuk i intereson”.

Të shumta kanë qenë dyshimet, mos ndoshta padashje Ylli na zbuloi të dashurën? /panoramaplus/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *