Andi shfaqet i penduar, ja deklarata e tij për Melisën

Andi Shehi po vazhdon të jetë emri më i klikuar kohëve të fundit.

Kjo sepse si pjesëmarrës në “Për’puthen” bëri bujë të madhe.


Ish-konkurrenti shqiptar doli çift me Melisa Lleshi por përralla e dashurisë mbaroi shumë shpejt.

I ftuar në emision, Andi hapi zemrën dhe nuk hezitoi të flas edhe për ndarjen me partneren e tij që ushtron profesionin e muzikës.

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm. /nzom

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *