Pasi pranuan lidhjen publikisht ndahen Luana dhe Krenari?

Nuk ka shumë javë që kur publikuan foton e parë si çifte.

E siç duket, kjo foto mori mësysh’, shkruan InfoKosova.


Bëhet fjalë për këngëtaren Luana Vjollca dhe ish i dashuri i Dafina Zeqirit, bisnizmeni Krenar Cocaj.

Një postim i fundit, i Luanes ka habitur fansat të cilët kanë dyshuar një krisje mes çiftit.

“Ta kom lan seen o papak”, kishte shkruar Luana.

E shumë fansa e morën si një mesazh i koduar drejt Krenarit./InfoKosova/

Shiko postimin:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *