Sara e tregon arsyen pse zihet me Ledrin

Sara Hoxha si asnjëherë më parë ka folur rreth vetes dhe jetës me Ledri Vulën.

Nga takimi i parë e deri tek lindja e vajzës, blogerja i tha të gjitha.


Në 50 pyetje, Sara zbuloi shumëçka.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.al

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *