A ju kujtohet seriali “Ciganët”, ja sa ka ndryshuar aktorja

Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar “Maria Salome” nga seriali “Ciganët”.

Në mesin e serialeve më të shikuara të të gjitha kohërave ishte edhe seriali “Ciganët”, që u transmetua në Radiotelevizionin 21.


Një ndër protagonistet kryesore të këtij seriali ishte Ana de la Reguera, apo siç njihej në serial “Maria Salome”.

42-vjeçarja ka ndryshuar shumë që nga ajo kohë dhe këtë e dëshmojnë këto fotografi.

Aktorja u lind më 7 prill të vitit 1977, në Meksikë.

Përveç se njihet si aktore me nam në seriale, bukuroshja meksikane njihet edhe për rolet e shumta në shfaqjet teatrale. Karrierën e filloi me rolin e saj në telenovelën “Azul”, në vitin 1996.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *