Një burrë i moshuar dhe aspak tërheqës, e pabesueshme si po duket tani Mehmeti

Kenan Imirziaoglu ëshë aktori turk dhe një ndër më të njohurit si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Mehmetit’ në serialin shumë të njohur, ‘Jetë e hidhur’, përcjell ORAinfo.


Dhe me pamjen e re mezi që po njihet që është ai./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *