Nuk do ta besoni sa shumë është plakur Maria nga seriali ‘Për ty’ (Foto)

Seriali ‘Për ty’ me aktorët kryesor ‘Maria’ dhe ‘Antonio’, vite më parë ishte ndër serialet më të shikuar në vendin tonë.

Pasi kanë kaluar vite nga xhirimi i kësaj telenovele, aktorja kryesore Ana De la Reguera, të cilën e njohim në rolin e Marisë ka ndryshuar shumë, shkruan lajmi.net.


Në një foto që aktorja meksikane ka publikuar në rrjete sociale, shihet shumë më ndryshe prej se e mbajmë mend nga seriali.

Ajo ka ndryshuar shumë dhe këtë gjë më së miri e tregon imazhi i saj, me të cilin përkujtoi babain e saj në ditën e baballarëve.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *