Adelina i ulet në prehër burrit

Adelina dhe bashkëshorti i saj janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Duke qenë emër i dalluar në shoëbizin kosovar, ajo nuk ndalet me poza të ndryshme në rrjete sociale.

Këtë herë, shfaqet me një moment lumturie bashkë me bashkëshortin , duke iu ulur në prehër.

Për më shumë, shikojeni se si duken dyshja./kosovarja

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.