E papritur! Mozzik dhe Era Istrefi anulojnë këngën që njoftuan pak ditë më parë. Çfarë ndodhi mes tyre?

Një tjetër raport duket se është prishur në showbizin shqiptar.

Vetëm 6 ditë pasi njoftuan se kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim, Era Istrefi dhe Mozzik kanë anuluar bashkëpunimin e tyre.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë reperi përmes një statusi në Instagram ku nuk ka dhënë asnjë arsye pse.

“Projekti me Era Istrefin anulohet. Ju kërkoj falje të gjithëve për pritjen. Shihemi shumë shpejt me projekte të reja”- shkruan Mozzik, teksa nga Era nuk ka ende asnjë reagim./panorama

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.