Ndoshta nuk e dinit, por kjo bukuroshe është vajza e Ramush Haradinaj

Ramush e Anita Haradinaj, janë çifti i njohur i sferës publike, jeta private e të cilëve ka qenë mjaftë e perfolur.

Ramushi e Anita janë prindër të tre fëmijëve tashmë të rritur, dy djemve dhe një vajze që është kombinimi perfekt i mamit dhe babit.


Hana, është adoleshente tejet simpatike, por nuk e ka fare dëshirën për tu shfaqur shpesh në publik, shkruan “Kosovarja”.

Sjellim pak nga fotot e të bijës së ish Kryeministrit Ramush Haradinaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *