Dalin pamjet, Ana Kauri shtatzan?

U bë e njohur në emisionin e dashurisë Përputhën.

Edhe pse nuk e gjati dashurinë brenda emisionit, Ana Kauri, nuk vonoj shumë dhe e gjeti jashtë emisionit, shkruan InfoKosova.

Këtë e ka berë të ditur vetë përmes llogarisë së saj instagram.

Së fundi ish konkurrentja ka ngjallë dyshime për një shtatzani të mundshmë, pas disa fotografive të cilat u publikuan në rrjete sociale.

Megjithatë bukuroshja ende nuk ka reaguar./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.