Blero ia she hajrin ndarjes me Afronen, kjo është arsyeja

Së fundi po përflitet për një ndarje në mes të këngëtarit Blero Muahrremi dhe bashkëshortë së tij të dytë, Afrona Dika.

Ata fshin së fundi fotografitë mes vetë duke e ‘konfirmuar’ kështu ndarjen, shkruan InfoKosova.


E si duket Bleros nuk po ndjen fortë ndarjen.

Ai u paraqit në rrjete sociale majftë i rregulluar e në formë./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *