“Kjo këngë për ty”! Kush është fansja fatlume të cilës Dua Lipa i dedikoi një këngë live

Në një video që po bëhet virale në TikTok, një fanse ka publikuar një pjesë të performancës së Dua Lipës.

E veçanta e videos është se këngën të cilën po këndonte, Dua ia dedikoi pikërisht asaj fanseje.


“Duhet të them, ndihem sikur unë dhe ti kemi një moment, ti më shikoje mua unë të shikoja ty., Ne po i këndonim njëra-tjetrës… Do të ta dedikoj këtë këngë ty”– u shpreh ylli me famë botërore para se të nisë të këndojë duke parë drejt fanses.

Kjo e fundit krahas videos ka shkruar: “Dua Lipa duke më dedikuar një këngë mua më bën gruan më lumtur të Tokë.,  Le të themi se po vdisja hihihi.”

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *