Pasi u nda nga Adriana “çartet” afrikani

Lidhja e saj me Keithin i cili ishte rreth 20 vite më i ri në moshë, beri bujë në mediat tona.

Ata u komentuan mjaftë shumë, madje edhe u bulliziuan për këtë qështje, shkruan InfoKosova.


Edhe pse dukeshin mjaftë të dashuruar, çifti vendosi t’i jap fund lidhjes së tyre.

Ata madje nuk ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale.

E si duket Keithi nuk po e vuan shumë ndarjen pasi paraqitja e tij në rrjete sociale po rezulton mjaftë pozitivë dhe i lumtur./InfoKosova/

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *