Me gotë mbi kokë, kështu vallëzon Sara dhe ‘djeg’ rrjetin

Sara Hoxha po shijon mbrëmjet e veres.

Shpesh e shohim në koncerte të ndryshme kryesisht në ato ku merrë pjesë partneri i saj Ledri Vula.

Së fundmi po shpërndahet një video ku shihet Sara duke vallëzuar me gotë mbi kokë.

Dhe sigurisht krijoi atmosferë të bukur me këtë vallëzim./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.