Rrallë e keni parë, ky është burri i Ryva Kajtazit

Ryva Kajtazi, padyshim është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, Ryva më shumë është pëlqyer më shumë nga audienca si këngëtare.


Tani, ajo më shumë është angazhuar në këtë profesion, duke qenë shumë e kërkuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ani pse është një grua që i kushton vëmendje profesionve të saj, Ryva është edhe një nënë dhe një grua shumë e përkushtuar.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, të cilët shumë shpesh i poston, por bashkëshortin e saj ajo shumë rrallë e tregon në rrjetet sociale.

Ja me kënd është martuar ajo./ORAinfo/

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *