Antonela e “Për’Puthen” frymëzohet nga Unikkatil

Këngët e artistëve shpesh herë janë frymëzim për disa nga fansat e tyre.

Nga këngëtari Unikkatil duket se është frymëzuar edhe ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Antonela Berisha.


Ajo në një postim në “Instagram” ndau disa fotografi, ku sipër tyre shkroi disa vargje të këngës së titulluar ‘Vetëbesim’ të reperit  ”Unë qëndroj vazhdoj vetës i besoj, mendimet e budallenjve unë i injoroj, se a din sa herë m’kan thonë s’kom me bo kurgjo, mendimet i kanë ndrysho tash po thojn jam numër 1“, ishin këto vargje që zgjodhi Berisha.

Ndryshe pjesëmarrja në ‘Për’Puthen’ Antonelës i dha vëmendje të madhe dhe e vendosi në qendër të mediave rozë. /Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *