Kaq zonjë dhe veshur bukur nuk e keni parë moti Big Mamen

Big Mama befasoi me foton e fundit.

Ajo u shfaq veshur me një fustan të zi me model mjaft unik.


Derisa flokët i kishte mbledhur dhe ka bërë grim pefekt.

Duket kaq zonjë apo jo?/InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *