Luana bën ndryshim në dukje dhe po bën dritë

Luana Vjollca bëri një ndryshim në pamje.

Ajo ka zgjatur flokët dhe ka lyer që po e bëjnë të duket më ndryshe.


Derisa u pëlqye shumë nga fansat duke marrë komente të mira.

Luana njihet për eksperimentim në dukje ku gjithmonë befason.

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *