Tringa tregon për çka po e inspiron vjehrra

Tringa tashmë është pjesë e familjes Abazi.

Ajo është e fejuara e Platori djalit të Mihrije dhe Naim Abazit.


Së fundmi Tringa publikoi një foto duke pikturuar.

Ndërsa thotë se inspirimi i saj është vjehrra Mihrije braha./InfoKosova/

Shiko foton:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *