Yllka Kuqi bënë çka s’ka bërë kush, më fustan glamuroz e syze dielli në dasmë

Tashmë emri i saj është i njohur gjerësisht edhe për interpretimin e muzikës popullore dhe atmosferen që krijon në dasma e ahengje.

Këngëtarja Yllka Kuqi interpreton në mënyrë të shkëlqyer, por krahas kësaj edhe kujdeset të duket bukur.


Fustanet dhe grimi i Yllkes bëjnë gjithmonë përshtypje, pasi zakonisht këngëtarja zgjedh të shfaqet glamuroze, shkruan “Kosovarja”.

Në një nga dasmat e fundit, Yllka ka shkuar e veshur me fustan të Valdrin Sahitit, e ka pozuar me syze dielli.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *