Çfarë ndodhi? Yll Limani shfaqet krah Don Xhonit me deklaratën e papritur: Erdhi me njerëzit e tij dhe…

Shumë prej artistëve shqiptarë përveç bashkëpunimeve në këngë ruajnë edhe raporte të mira miqësore me njëri-tjetrin.

Ata janë mjaft aktivë në rrjetet sociale ku përveç projekteve muzikore apo koncerteve, publikojnë shpesh edhe video për të qeshur nën shoqërinë e njëri-tjetrit.


Kështu ka bërë së fundmi këngëtari Yll Limani, i cili njihet për postimet e tij për të qeshur nën shoqërinë e miqve të tij të njohur, së fundmi ai publikoi një video në Instastory ku shiheht në makinë me reperin Don Xhoni.

Gjatë video Yll Limani shpreheht: “Pas koncertit sonte ky ka ardhur me njerëzit e tij dhe më ka marrë… Ndihmë, më ndihmoni”, ndërsa Don Xhoni thotë me zë të lartë se ai po gënjen, më pas dyshja vijojnë të qeshin me shakanë e tyre, ndërsa reperi ka ripostuar videon me mbishkrimin “Djali im”, shoqëruar me një zemër.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *