Afrona Dika thumbon hapur Bleron në rrjetet sociale: Kam humbur kohë me…

Megjithëse ka vendosur të mos flasë asnjëherë në lidhje me lajmet e ndarjes nga Blero Muharremi, Afrona Dika po konfirmon çdo ditë e më shumë se është vetëm, kjo përmes rrjeteve sociale.

Për herë të parë pas disa vitesh Afrona festoi ditëlindjen si ‘beqare’ pas ndarjes nga këngëtari Blero Muharremi.


Dhe urimi që Afrona Dika kishte për veten e saj në ditën e lindjes është, “Gëzuar për fillime të reja”, duke injoruar urimin që Blero i bëri me një tjetër postim në profilin e tij.

Kështu ajo vijon të thumbojë në rrjetet sociale, së fundmi ajo publikoi në Instastory një postim ku shkruhet: “Sa më shumë rritesh, aq më e qetë bëhesh. Jeta të përul aq shumë sa mosha jote. Ti e kupton në sa budallallëqe ke humbur kohë”, duke i vënë mbishkrimin: “Kështu është jeta”./panorama

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *